search

ساخت المان‌های دکوراتیو

کارشناسان و متخصصان مجموعه صنعتی پرشیا لیزر در قالب تیم‌های تخصصی تحقیق و طراحی، ساخت و تولید، نصب و بهره‌برداری، مجموعه‌ای کامل از خدمات فنی مورد نیاز فعالان و مدیران بخش صنعت را گرد‌آوری نموده‌اند.

از آنجا که مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با هدف ارتقای کیفی تولیدات داخلی صورت پذیرفته است، ارائه خدمات با کیفیت و نظارت مستقر بر کیفیت قطعات تولیدی از ارکان اساسی این مجموعه بوده و بخش کنترل کیفیت مجموعه نظارت مستمری به تولیدات دارد. ضمن آنکه در این مجموعه پرسنل به گونه‌ای تحت آموزش قرار گرفته‌اند که خود اولین کنترل‌کننده کیفیت کار هستند. نهادینه شدن این نگرش در ارکان مجموعه صنعتی پرشیا لیزر مشتریان را از کیفیت نهایی سفارشات خود مطمئن می‌نماید.

از طراحی تا اجرا

شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود. همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی  و واحد تولید مجموعه صنعتی پرشیا، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید.


مراحل ساخت المان‌های دکوراتیو در مجموعه صنعتی پرشیا لیزر

تحقیق و طراحی

فرآیند تحقیق و طراحی پس از ثبت سفارش کارفرمایان محترم توسط کارشناسان دفتر طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر آغاز می شود. این پروسه با هدف آشنایی با نیازهای مشتری و شناخت ویژگی‌های کاربردی درخواست کارفرما و شناخت دقیق محصول نهایی و بررسی تجربیات بین‌المللی پیشین صورت می‌گیرد.
پس از پایان پروسه تحقیق، تیم‌های تحقیق و طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر ، شناخت دقیقی نسبت به کارایی و عملکرد دستگاه مورد درخواست و نقاط ضعف و قوت ماشین آلات مشابه کسب کرده‌اند. این شناخت به تیم تحقیق و طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر کمک می‌کند تا طرح اولیه ماشین‌آلات را با بیشترین کارایی و بازده و نیز کمترین اشکالات فنی قابل پیش‌بینی و البته شایع در محصولات مشابه، در اختیار سفارش‌دهنده قرار گیرد.
تیم طراحی در هر مرحله از پیشرفت کار، نتایج لازم را در قالب جلسه‌های فنی با سفارش‌دهنده و البته تیم تحقیق و پژوهش مجموعه صنعتی پرشیا لیزر مطرح و به اصلاح احتمالی روند طراحی و بهینه‌سازی آن اقدام می‌کند.
تیم طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر از گروهی از متخصصین زبده و با تجره در زمینه طراحی انواع ماشین آلات و مکانیزم‌های صنعتی تشکیل یافته است. تیم طراحی نتایج حاصل از بررسی تحقیق را به دیتاشیت و نقشه‌های فنی تبدیل کرده و در اختیار واحد تولید قرار می‌دهد. همچنین استانداردهای فنی لازم در روند تولید را نیز کنترل می‌نماید.

 

ساخت و تولید

تیم تولید مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با در اختیار داشتن کارگاه ساخت و تولید مجهز و کارشناسان و تکنیسین‌های مجرب، دیتاشیت‌های اجرایی طراحی شده توسط تیم طراحی را دریافت و مطابق با برنامه زمان‌بندی مشخص روند ساخت قطعات و مونتاژ را آغاز می‌نمایند. کلیه مراحل ساخت توسط کارشناسان کنترل پروژه، تحت نظارت خواهد بود و سفارش‌دهنده قادر است در هر مرحله از روند پیشرفت پروژه آگاه شود.
کارگاه تخصصی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر که در محل دفتر شرکت در شهر صنعتی چهاردانگه تهران واقع شده است دارای تجهیزات متنوعی است که امکان ساخت کلیه قطعات مورد نیاز ماشین آلات سفارش شده را فراهم می‌آورد. در طول روند ساخت، جلسات فنی با حضور کارشناسان و مدیران مجموعه صنعتی پرشیا لیزر جهت بررسی روند اجرا، تست‌های احتمالی و بهبود روندها برگزار می‌گردد.

 

نصب و بهره‌برداری

پس از پایان راه مرحله ساخت و انجام تست‌های کارگاهی، روند حمل و نصب ماشین آلات در محل پروژه انجام می‌پذیرد. این مرحله به ویژه هنگامی که ماشین آلات ساخته شده بخشی از یک خط تولید باشد بسیار حیاتی، مهم و تخصصی است. تیم نصب و بهره‌برداری مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با تجربه نصب و بهره‌برداری متعدد دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی آماده است تا با رعایت بالاترین استانداردهای فنی، عملیات حمل، نصب و بهره‌برداری را اجرا نمایند.
پس از حمل ماشین آلات به محل پروژه ، روند مونتاژ نهایی و برقراری کانکشن‌های تأسیساتی (در صورت نیاز) اجرایی شده و دستگاه تحت تست‌های اولیه بهره‌برداری قرار می‌گیرد. پس از حصول اعتماد و اطمینان از کارایی دستگاه، ماشین در مسیر بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
اما این پایان راه نیست؛ مجموعه صنعتی پرشیا لیزر خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره فنی، خدمات تعمیر و نگهداری در دوره تحت گارانتی محصول و انجام بازدیدهای دوره‌ای و .... می‌داند.
هدف تیم مجموعه صنعتی پرشیا لیزر آن است که ماشین آلات ساخته شده به افزایش راندمان واحدهای تولیدی و صنعتی یاری رساند و در این امر خود را مقید به انجام دقیق خدمات پس از فروش به نحوی که میزان بازدهی و راندمان خطوط تولید کاسته نشود می‌داند.


ارکان ساخت المان‌های دکوراتیو در مجموعه صنعتی پرشیا لیزر

ساخت ماشین آلات براساس محاسبات و تحلیل‌های مهندسی

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر می‌کوشد با در اختیار داشتن تیم‌های فنی کارآمد، کلیه فرایندهای ساخت را بر اساس محاسبات و تحلیل‌های دقیق مهندسی هدایت نماید.

ارائه راهکار جهت کاهش هزینه‌ها و افزایش راندمان تولید

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر می‌کوشد تا به شناخت دقیقی از نیاز مشتری برسد و با ارائه پیشنهادهای تازه، به سطح جدیدی از توانمندی و بازدهی محصول نهایی دست یابد.

ارائه خدمات مطلوب پس از فروش

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر می‌کوشد با ارائه خدمات مناسب پس از فروش و پشتیبانی مستمر مشتریان، نقشی فراتر از یک تولیدکننده را ایفا نماید.

ارائه محصول در زمان و کیفیت تعهد شده

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر می‌کوشد با به کنترل درآوردن عوامل موثر برسیستم کیفیت، این عوامل را در جهت بهبود مستمر کیفیت محصولات کنترل نماییم.


سفارش آنلاین ساخت المان‌های دکوراتیو پرشیا لیزر

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر  افتخار دارد با بهره‌گیری از کارشناسانی مجرب و کارآزموده فرایند ساخت المان‌های دکوراتیو را برای صنایع مختلف انجام دهد و درجهت بهبود و ارتقای روش‌های تولید گام بردارد. جهت سفارش آنلاین درخواست ساخت المان‌های دکوراتیو می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال فایل خود  و سایر خدمات اقدام نمایید یا با ما تماس بگیرد.


  هرآنچه شما بخواهید را می‌سازیم!

  تهران، بزرگراه آیت‌الله سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان ۲۰/۵ نفیس، پلاک ۱۵

  emailتماس بگیرید

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  emailتماس بگیرید

  ساعات کاری پرشیا لیزر


  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰