طراحی، مدل سازی و مهندسی معکوس

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر مفتخر است؛ کلیه امور طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات را به صورت حرفه‌ای و کامل در زیرمجموعه خود شامل می‌شود. مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با در اختیار داشتن متخصصین حوزه مهندسی و جدیدترین نرم‌افزارهای مهندسی بهترین خروجی قطعات لیزر، خمکاری و ... را تحویل مشتریان خود می‌دهد. بنابراین شما عزیزان می‌توانید با اطمینان خاطر کلیه امور مربوط به مهندسی معکوس دستگاه خود را به ما بسپارید.

طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تولید قطعات

واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با بهره‌گیری از مهندسین مجرب و فارغ‌التحصیل رشته‌های نقشه‌کشی و طراحی‌صنعتی، ساخت و تولید، قادر به پیاده‌سازی نقشه‌های شما در قالب نرم‌افزارهایCatia ، Solidwork و Autocad ؛ و همچنین طراحی و مدل سازی و مهندسی معکوس انواع مجموعه‌ها است. از دیگر فعالیت‌های این واحد ، تهیه نقشه برش از نمونه ارائه داده شده می‌باشد.
همچنین در واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر عملیات مهندسی معکوس جهت تهیه نقشه ساخت انواع مجموعه‌های فلزی صورت می‌پذیرد. نظارت و کنترل ابعادی و متریک تمامی قطعات و مجموعه‌های تولیدی با استفاده از ابزار دقیق از دیگر فعالیت‌های این واحد می‌باشد. همچنین مشتریان محترم در هر مرحله پروسه تولید از طراحی اولیه تا تحویل نهایی قطعه می‌توانند از مشورت با مهندسین واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر بهره‌مند گردند.

از طراحی تا اجرا

شما مشتریان محترم می‌توانید با اطمینان کامل قطعات مورد نظرتان را در اختیار واحد طراحی ـ مهندسی مجموعه صنعتی پرشیا قرار داده تا در کمترین زمان ممکن، طرح سه بعدی آن طراحی و آماده تولید شود. همچنین توجه داشته باشید که هماهنگی‌های موجود بین واحد طراحی ـ مهندسی  و واحد تولید مجموعه صنعتی پرشیا، به شدت باعث بهینه شدن طرح از نظر دقت، کیفیت، هزینه و سرعت تولید می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توانید کار مهندسی معکوس خود را به ما بسپارید.


 خدمات طراحی، مدل سازی و مهندسی معکوسطراحـــی

۳D Modeling
Detail drawing preparation
Tolerance Analysis
Using parametric design concepts
Top down design approach for new product development
Assembly modeling& Interference Checking
Kinematics Analysis

 مهندسی معکوس

Converting the sample to 3D parametric model
Laser scanning for complex profiles
Using conventional instruments for measuring simple components
Cloud data to parametric 3D model
Creating shop floor manufacturing drawing

 


سفارش آنلاین طراحی و مهندسی معکوس

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر  افتخار دارد با بهره‌گیری از کارشناسانی مجرب و کارآزموده فرایندهای طراحی سه‌بعدی و مهندسی معکوس را برای صنایع مختلف انجام دهد و درجهت بهبود و ارتقای روش‌های تولید گام بردارد. جهت سفارش آنلاین درخواست طراحی و مهندسی معکوس و طراحی سه‌بعدی می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به ارسال فایل خود  و سایر خدمات اقدام نمایید یا با ما تماس بگیرد.


  هرآنچه شما بخواهید را می‌سازیم!

  تهران، بزرگراه آیت‌الله سعیدی، شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان ۲۰/۵ نفیس، پلاک ۱۵

  emailتماس بگیرید

  آیا سوالی دارید؟

  ما در هر حال پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.

  emailتماس بگیرید

  ساعات کاری پرشیا لیزر


  آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما

  access_time روزهای کاری: شنبه تا پنجشنبه
  access_time ساعت کاری: ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰